Wyniki Lotto na Toto-Lotto.pl

Zgodnie z obowiązującym prawem w gry liczbowe mogą grać wyłącznie osoby, które ukończyły 18. rok życia. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, prosimy o opuszczenie tej strony.

Informacje o Toto-Lotto.pl

Cześć, jestem Piotr (na zdjęciu na środku), ale znajomi mówią mi „Toto”. Na mojej stronie znajdziesz informacje o wynikach gier liczbowych organizowanych przez Totalizator Sportowy.

Analizuję następujące gry:

  1. Wyniki Lotto (archiwum)
  2. Wyniki Lotto Plus (archiwum)
  3. Wyniki Mini Lotto (archiwum)
  4. Wyniki Multi Multi (archiwum)
  5. Wyniki Kaskady (archiwum)
  6. Wyniki Jokera (archiwum)
  7. Wyniki Ekstra Pensja (archiwum)

Kalendarz Lotto

Losowania Lotto w grudniu 2014
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 1011121314
15161718192021
22232424262728
293031
Losowania Jokera w grudniu 2014
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 67
8 9 1011121314
15161718192021
22232424262728
293031
Losowania Ekstra Pensja w grudniu 2014
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11121314
151617 18192021
222324 24262728
293031

10 porad na wygraną w pokera Online

Jak można wygrać w pokera online? Dokonywanie przejścia do gry w poker online może być trudne, nawet dla tych, którzy są zwycięzcami w ich lokalnej grze w karty. Jednak istnieje wiele różnych narzędzi i technik, które pomogą ułatwić przejście dla żywych graczy, które są nowe do gry online. Mając to na uwadze, oto dziesięć najlepszych porad pokera online, aby pomóc początkującym, które są nowe w pokera online lub chcą poprawić swoją grę, aby konsekwentnie wygrać w pokera.

Zacznij od gry w pokera o niskie stawki

Nawet dla osoby przyzwyczajonej do gry w gry pieniężne o wysokich stawkach, począwszy od niższych stawek online jest wskazane. Celem tych pierwszych sesji, inne niż gra w solidnego pokera, powinno być zaznajomienie siebie z niuansami gry online. Zaczynając od niskich stawek daje więcej Zmiany jest w stanie wygrać w pokera w dłuższej perspektywie.

Startowanie na niższych stawkach umożliwia również nowicjuszowi rozpocząć grę online z mniejszym bankrollem. Może to złagodzić nadmierny stres związany z przegranymi sesjami, i pozwolić graczowi skupić się na długoterminowym celu, jakim jest uzyskanie sukcesu gracza online.

Ogólnie rzecz biorąc, porównując pola tych samych stawek online i na żywo, gra online będzie zawierać trudniejsze opozycji. Gracz, który wskoczył w te same stawki online, jak grał na żywo może rozpocząć swój wypad do pokera online uczucie przytłoczony przez konkurencję. Dlatego, stopniowo postępując poprzez stawki powinny pomóc nowicjuszowi w zapoznaniu się z, a ostatecznie w pełni zrozumieć, te różnice, a tym samym uczenie się, jak wygrać w pokera online.

Zapoznaj się z nowymi aspektami gry w pokera online

Przeszkody do pokonania na pierwszych kilku sesjach obejmują aspekty unikalne dla pokera online, takie jak korzystanie z funkcji time-bank. Dla niektórych nowicjuszy online, mając określoną ilość czasu na działanie może być znaczącą korektą ze świata gotówki na żywo, gdzie gracz na ogół ma co najmniej kilka minut na działanie, zanim jest w niebezpieczeństwie o zegar dzwoni. Dodatkowe aspekty, z którymi początkujący powinien się zapoznać, to: układ i lobby strony, funkcje zakładów, strona kasjera, oferty prowizji i inne bonusy.

Easing w pokera online zamiast nurkować w głowie-pierwszy pomoże zapoznać nowicjusza z wielu unikalnych aspektów pokera online. Jednym z takich aspektów, które różnią się od pokera na żywo jest duża liczba rąk widzi się na godzinę. Ogólnie rzecz biorąc, liczba ta będzie ponad podwoić ilość pokerowych rąk, które będą odtwarzane w ciągu godziny w kasynie z cegły i zaprawy, nawet jeśli gra tylko przy jednym stole. Szybkość może być przytłaczająca dla nowicjuszy i może trochę potrwać.

Zacznij od gry przy jednym stole.

To może być kuszące, aby przejść od razu do multi-tabling, jako jedna z wielu korzyści z gry online jest możliwość gry więcej niż jeden stół na raz (choć ostatnio, niektórzy gracze zostały zauważone multi-tabling w turniejach na żywo zbyt). Jednak wielkie zrozumienie technicznych aspektów pokera online pomoże graczowi w najbliższych tygodniach. Naucz się wygrywać w pokera online konsekwentnie na jednym stole. Następnie, gdy gracz czuje się pewny manewrowania pojedynczym stołem, może rozpocząć dodawanie jednego stołu na raz, zgodnie z jego poziomem komfortu.

Tworzenie strefy wolnej od rozproszenia do gry

Bez ograniczeń siedzenia przy fizycznym stole w kasynie, wielu graczy online wpada w pułapkę znalezienia sposobów, aby wypełnić czas pomiędzy rękami. Zazwyczaj wiąże się to z dywersjami, takimi jak oglądanie telewizji, rozmowa przez telefon lub surfowanie po sieci. Te zakłócenia często powodują, że gracz popełnia błąd, albo grając rękę źle lub brakuje informacji, które mogą pomóc im w przyszłych sytuacjach.

Rozwijanie nieprofesjonalne podejście do gry może przełożyć się na osobę nie biorąc pokera wystarczająco poważnie, a tym samym może utrzymać go z staje się wielkim graczem online. Budowa i środowisko, które jest wolne od zakłóceń jest kluczową częścią jest w stanie wygrać w pokera. Jeśli gracz osiągnął punkt, że może wygodnie obsługiwać jeden stół z czasem do wolnego, jest to często dobry czas, aby rozważyć dodanie innego stołu do ich normalnej rutyny.

Rozważ dokonywanie kluczowych aktualizacji sprzętowych

Stworzenie idealnego środowiska do gry w pokera online to również kwestia sprzętu. Granie na laptopie siedząc na kanapie w pokoju rodzinnym to sytuacja związana z rozpraszaniem uwagi. Grając przy biurku, najlepiej w biurze, które mogą być zamknięte od reszty przestrzeni życiowej, ustawia się w celu utrzymania profesjonalnej postawy podczas gry w pokera online. Dla tych, którzy chcą grać dużo online, inwestowanie w ergonomiczne krzesło może zmniejszyć problemy z bólem pleców.

Jako początkujący dalsze przejścia do gry w pokera online, inne aktualizacje mogą być pomocne w celu maksymalizacji własnych zysków online. Duży, wysokiej rozdzielczości monitor może zmniejszyć obciążenie oczu i uczynić multi-tabling mniej żmudny proces. Wysokiej jakości mysz może zmniejszyć obciążenie nadgarstka, a także czas potrzebny na zakończenie akcji. Dla graczy turniejowych, które prawdopodobnie mają krótką przerwę co godzinę, mając łazienkę w pobliżu może być bardzo wygodne.

Spraw, aby twój obszar pracy był pozytywnym środowiskiem

Małe środki, które pomagają stworzyć idealne środowisko gry obejmują również: małą lodówkę na zimne napoje i zdrowe przekąski, playlistę ulubionych piosenek gracza i osobiste pamiątki, które nadadzą uplifting vibe stacji roboczej. Malowanie pokoju w radosnym kolorze, w tym kwiaty lub rośliny mogą pomóc w osiągnięciu celu utrzymania pozytywnego środowiska.

Stworzenie idealnego środowiska do gry w pokera online będzie miało wiele pozytywnych efektów, takich jak: utrzymanie profesjonalnej postawy, które mogą przekładać się na lepsze decyzje w grze, pomagając graczowi uniknąć przechylenia, będąc w pokoju pełnym pozytywnej energii i lepszy komfort fizyczny dla gracza, co skutkuje możliwością grania dłuższych sesji.

Wykorzystanie funkcjonalności oprogramowania w jak największym stopniu

Podczas gdy niektórzy gracze są przeciwko wykorzystaniu oprogramowania podczas gry w pokera online, autor przyjmuje stanowisko, że tak długo, jak jest to dozwolone przez regulamin serwisu to jest to narzędzie dostępne dla wszystkich, a zatem jest to uczciwa gra. Istnieją różne rodzaje oprogramowania dostępne, aby pomóc graczowi w stawaniu się lepszym graczem online, a zaniedbać wszystkie rodzaje oprogramowania pokera jest przegapić znalezienie sposobów dla gracza, aby znacznie poprawić swoją grę.

Najlepszym miejscem dla początkującego, aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania jest dzięki funkcji już obecny na większości stron pokerowych: funkcja notatek. Często przeciwnik zrobi coś przy stołach, że na żywo gracz wziąłby notatkę mentalną, gdyby miało to miejsce w jego lokalnym kasynie, takich jak, " że gracz ma tendencję do nadmiernej wartości siły trzymania top-pair."Jedną z wielkich rzeczy na temat gry online jest to, że ta notatka mentalna często mogą być bezpośrednio rejestrowane, aby pozostać z graczem, gdy napotkasz go ponownie, takie jak przez dodanie prostej notatki," ponad wartości górnej pary rąk."

Również dostępne na wielu stronach pokerowych jest możliwość kolor kodu graczy. Opracowanie systemu kodowania kolorów do identyfikacji względnej siły graczy może uczynić wybór tabeli niemal natychmiastowy proces. Na przykład, powiedzmy, że gracz decyduje się dać każdemu rekinowi, który gra czerwoną kartką. Jeśli gracz myśli o graniu sit ' n go, ale zauważa w lobby, że osiem z zarejestrowanych graczy ma czerwone tagi, on szybko zobaczyć, że stół nie dochodowy jeden.

Rozważ zakup oprogramowania

Programy takie jak Hold em Manager i Poker Tracker mają wiele korzyści. Przede wszystkim, zawierają konfigurowalny head ' s up wyświetlacz funkcji (HUD), który daje informacje o swoich przeciwników poprzez śledzenie wszystkich rąk, które grały razem. Istnieje wiele opcji, dla których dane do wyświetlenia, co jest ważną cechą, jako gracz specjalizujący się w head 's up gier pieniężnych będzie chciał mieć inne statystyki wyświetlane niż Hyper-turbo Sit' n GO player.

Innym wielkim aspektem dla początkujących graczy online w programach takich jak Hold ' em Manager jest ich Replayer historii strony. Podczas gdy wiele stron pokerowych ma narzędzie do historii rozdań, brakuje im wiele funkcjonalności dostępnych w innych programach. Możliwość odtworzenia sesji gotówkowej lub całego turnieju z dala od stołów jest bezcennym narzędziem do nauki dla każdego pokerzysty.

Sit ' N Go Wizard jest ważnym narzędziem nauki dla graczy turnieju. Pozwala to analizować ręce zarówno z perspektywy Chip EV, jak i ICM (independent chip model). To świetne narzędzie do ulepszania swojego powołania i przepychania zakresów. Narzędzie to jest koniecznością dla tych, którzy uczą się, jak wygrać turnieje pokera online.

Odkrywaj wolne oprogramowanie

Niektóre z najlepszych oprogramowania pokera internetowego (do wykorzystania podczas nauki) jest rzeczywiście za darmo. PokerStove, i inne tego typu programy, pozwalają użytkownikowi obliczyć ich kapitał w porównaniu do zakresu. Universal Replayer jest doskonałym narzędziem do odtwarzania historii rozdań turnieju, zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą jeszcze zapłacić za program, który zawiera HUD. HoldemResources.net posiada wiele funkcji przydatnych dla graczy turniejowych, w tym kalkulator równowagi Nasha i wykresy head ' s up równowagi Nasha push/fold.

Explore efficiency software

Podczas gdy oprogramowanie, które umożliwia początkujący online, aby poprawić swoje umiejętności gry w pokera jest bardzo ważne, inne oprogramowanie pokera ma na celu pomóc szlifierce z wielu stołach. Ponieważ początkujący dokonuje stopniowego przejścia na odtwarzacz pośredni i dalej, ten rodzaj oprogramowania może być bardzo przydatny.

Programy takie jak Table Ninja, Auto Hot Keys i Place Mint pomagają graczowi działać w sposób maksymalizacji wydajności. W dół drogi, gracz może również zajrzeć do modów tabeli, które modyfikują wygląd stołów pokera online i kart do preferencji użytkownika.

Dla gracza na żywo, przejście do gry w pokera online może stanowić wiele wyzwań, ale pamiętając, aby rozpocząć stopniowo, stworzyć idealne środowisko i wykorzystać oprogramowanie są wszystkie klucze, które pomogą graczowi o udanej podróży w kierunku zostania wygrywającym graczem w pokera online. Trzymanie się tych 10 wskazówek w tym przewodniku powinno pomóc ci stać się bardziej udanym graczem, jeśli chodzi o grę w pokera!